Fashion day – модні заходи примусового виконання

Fashion day – модні заходи примусового виконання

Про сучасні лайфхаки приватних виконавців говорили сьогодні під час практичної конференції “Приватне провадження 2020“.

Довгоочікувана конференція, яка була перенесена з квітня на 18 вересня, відбулася в Києві на Майдані Незалежності в конференц-холі готелю “Козацький”. Унікальний захід відвідали, зокрема, адвокати кількох адвокатських об’єднань та юрисконсульти низки банків та факторингових компаній.

Особливість конференції полягає в тому, що це єдина дійсно практична конференція. Під час конференції, юристи, які практикують у виконавчому провадженні дізнаються про реальні механізми виконання, на перший погляд, безнадійних рішень.

Про актуальну практику обмеження у праві виїзду за кордон боржників та керівників юридичних осіб-боржників розповів Андрій Авторгов. Присутні приватні виконавці також активно обговорювали тему звернення стягнення на дебіторську заборгованість, яка врегульована законом уже дуже давно, але тільки тепер набуває популярності. Цікавим досвідом звернення стягнення на корпоративні права боржника поділився Дмитро Куліченко.

Неймовірний інтерес викликала тема Анатолія Телявського, який поділився буквально детективними методами розшуку транспортних засобів боржників. Навіть аналізуючи виписку по рахунку банку, профілі боржника і його родичів у соцмережах можна визначити де буває боржник, на якій заправці заправляє автомобіль, в яких магазинах робить покупки і в яку школу возить дітей, можна виявити і “вполювати” транспортний засіб боржника, оголошений у розшук виконавцем.

Про шляхи попередження зловживань боржника, шляхом ініціювання банкрутства розповів Назар Павлюк. А досвідом неординарних способів ухилення через оскарження ухвали про видачу дублікату виконавчого документу поділився Іван Крегул.

Питання, яке особливо турбує стягувачів-фізичних осіб – виділення частки майна боржника, яким він володіє спільно з іншими особами. Такій темі був присвячений виступ Івана Жаботинського.

Про правильне документування протиправної поведінки боржника – як і навіщо це робити виконавцю, а також про адміністративну відповідальність керівника юридичної особи-боржника розповіли Андрій Іванов та Валерій Притуляк відповідно.

Теми, з якими виступили приватні виконавці виявились на стільки цікаві учасникам та іншим присутнім приватним виконавцям, що через величезну кількість запитань, захід тривав навіть довше запланованого часу.

Голова Агенції з питань виконання рішень, якою захід був організований, Володимир Боєру розповів що чимало питань досі залишились поза увагою і під час наступної конференції він планує запропонувати учасникам такі теми як примусове відкриття банківської скриньки, звернення стягнення на готівкові кошти в касі, про договори про спільну діяльність, укладені між боржником і третьою особою, про особливості виконання аграрних розписок, про звернення стягнення на цінні папери та багато інших актуальних тем про заходи, які досі залишаються не частим явищем у виконавчому провадженні.

Поширити?