Законопроєкт 5660 публічно обговорять за круглим столом

Законопроєкт 5660 публічно обговорять за круглим столом

Після прийняття Верховною Радою України у першому читанні проєкту закону 5660 “Про примусове виконання рішень”, професійна спільнота пожвавилася в очікуванні змін.

Законопроєктом передбачені численні ґрунтовні зміни багатьох важливих аспектів виконавчого провадження. Попри те, що до другого читання належить ще розглянути понад тисячу правок, державні та приватні виконавці уже вивчають новий закон і мріють про втілення його норм у життя.

Водночас, для більшості споживачів послуг виконавців – стягувачів, новели залишаються відкладеним сюрпризом.

Агенція з питань виконання рішень оголосила про проведення чергового заходу, який цього року буде присвячений обговоренню нового законопроєкту 5660. Планується, що під час заходу автори законопроєкту, які входили до складу робочої групи та експерти публічно обговорять запропоновані новації і поділяться власними міркуваннями щодо шляхів реалізації нових норм, поясніть їх логіку та розкажуть що зміниться для боржників та стягувачів.

Як повідомлялося раніше, захід розрахований, здебільшого, на юрисконсультів банків та інших фінансових установ, які щодня працюють з виконавчими провадженнями.

Деталі заходу оприлюднені на сторінці Агенції з питань виконання рішень: http://www.ae.org.ua/event2021/, а реєстрація доступна за посиланням: https://bit.ly/zakon5660.

Поширити?