Відбувся VII З’їзд приватних виконавців

Відбувся VII З’їзд приватних виконавців

Черговий VII з’їзд приватних виконавців України відбувся вчора, 27 жовтня в Києві у Mercure Kyiv Congress Hotel.

В ході заходу делегатами було прийнято звіт Голови Асоціації приватних виконавців (АПВУ), затверджено кошторис на наступний рік, прийнято нову редакцію Кодексу професійної етики та зміни до Статуту АПВУ.

Також метою з’їзду було обрання нових представників у Кваліфікаційну та Дисциплінарну комісії, у зв’язку із завершенням каденції попереднього складу.

За результатами виборів, до складу Дисциплінарної комісії від АПВУ увійдуть Андрій Авторгов, Ольга Верба, Георгій Парфьонов та Олексій Соломко. У Кваліфікаційній комісії за квотою АПВУ працюватимуть Володимир Банадига, Артем Баришніков, Анатолій Клехо і Валерій Притуляк.

«Я дякую колегам за те, що З’їзд приватних виконавців України відбувся у відповідності до чинного регламенту і законодавства. Цей захід неодмінно увійде в історію спільноти приватних виконавців, оскільки ознаменувався важливими змінами до статуту АПВУ і прийняттям нового Кодексу етики. Вітаю нових членів Дисциплінарної, Кваліфікаційної і Ревізійної комісій. Спільнота покладає на всіх вас особливі сподівання, адже потребує захищеності перед регулятором, зваженого підходу у дисциплінарній практиці, а також вдосконалення процедури доступу до професії» – привітав новообраних членів комісій Голова АПВУ Віталій Чепурний
Поширити?