Правила використання матеріалів

Правила використання матеріалів сайту Інтернет-проекту
“Приватні виконавці”

1. Загальні положення

1.1. Ці правила поширюються на сайт https://pv.net.ua (далі – Сайт).

1.2. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на Сайті належать Сайту та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Авторські немайнові права належать авторам публікацій.

2. Використання матеріалів

2.1. Дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умовами гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу, який видно у першому екрані пристрою (в тому числі смартфону, планшету тощо). Для друкованих видань передрук матеріалів Сайту дозволяється лише за письмової згоди адміністрації Сайту. Для електронних ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови гіперпосилання (відкритого для індексації пошуковими системами) та згадки першоджерела не нижче другого абзацу, який видно у першому екрані пристрою (в тому числі смартфону, планшету тощо).

2.2. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші спроби, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

2.3. Забороняється будь-яке комерційне використання інформіції, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

3. Користувачі – автори

3.1. Матеріал запропонований для публікації розміщується після модерації (схвалення) адміністрацією Сайту залишає за собою право:

– схвалити (допустити публікацію) матеріал у такому вигляді, в якому він запропонований авторизованим користувачем;

– внести зміни чи виправлення до запропонованого матеріалу;

– схвалити (допустити публікацію) матеріалу після внесення до нього змін чи виправлень;

– відхилити (заборонити публікацію) матеріалу без надання будь-яких пояснень.

3.2. Пропонуючи матеріал для публікації користувач:

– надає Сайту (або гарантує, що власник відповідних прав прямо надав Сайту) безстрокове, безоплатне, безвідкличне, невиключне право або ліцензію на використання, відтворювання, переклад, створення похідних творів, видалення, поширення цих матеріалів або на включення їх до будь-якої іншої існуючої або такої, що може бути розроблена у майбутньому, форми, засобу, носія або технології, без обмеження по території;

– гарантує, що він (або інший власник прав на відповідні матеріали) не буде використовувати особисті авторскі права щодо цих матеріалів у відносинах з Сайтом.

– зобов’язується забеспечити повний захист (та повне відшкодування) від будь-якої відповідальності, включаючи відповідальність за шкоду або збитки, претензій, судових позовів, витрат, включаючи витрати на адвокатську (юридичну) допомогу, пов’язаних з явним або можливим порушенням ним цих Правил.

3.3. Сайт може розмістити матеріал незалежно від того чи поділяє думку автора.

4. Відповідальність

4.1. Автор публікації самостійно несе відповідальність за вкладені у публікації факти та зроблені висновки а також несе відповідальність за використання та розміщення на Сайті матеріалів, що є об’єктом авторського права.

4.2. Користувач, який запропонував матеріал до публікації самостійно у повному обсязі несе відповідальність за порушення авторських прав на запропонований матеріал.

4.3. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, Сайт залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

4.4. У разі незгоди будь-якої особи з розміщенням на Сайті будь-якого матеріалу, що порушує її авторське право, такій особі необхідно звернутися до адміністрації Сайту шляхом направлення відповідного листа на електронну скриньку admin@pv.net.ua для вжиття подальших заходів.

Поширити?