Запропонувати новину

Хто може запропонувати новину

Якщо Ви є автором статті або уповноваженим представником редакції, яка володіє авторським правом на статтю, Ви можете запропонувати публкацію матеріалу на Сайті.
Запропонувати публікацію матеріалу може будь-який користувач.

Який матеріал можна розміщувати

Користувач може пропонувати публікацію новини, якщо:
– тема новини відповідає темі Сайту;
– новина не містить заборонених законом матеріалів;
– новина складена із дотриманням правил граматики.

Як розміщувати новину

Заповніть усі обов’язкові поля. Короткий текст Ви можете викласти безпосередньо у полі для тексту. Текст більшого обсягу бажано зберегти у текстовому редакторі Microsoft Word 97-2003 та долучити його до Вашого повідомлення. У разі виникнення питань щодо заповнення полів, будь-ласка, зверніться до адміністратора новинного блоку написавши на news@pv.net.ua.

Коли новина з’явиться на сайті

Після додавання новини, вона потрапляє на модерацію адміністратору новинного блоку. Адміністратор розгляне запропонований матеріал. За результатами розгляду матеріалу, адміністратор може:
– відхилити публікацію матеріалу;
– схвалити публікацію після внесення корективів до деяких полів та тексту новини без зміни їх змісту;
– схвалити публікацію без внесення правок.

Права на матеріал

Користувач пропонучи публікацію новини:
– надає Сайту (або гарантує, що власник відповідних прав прямо надав Сайту) безстрокове, безоплатне, безвідкличне, невиключне право або ліцензію на використання, відтворювання, переклад, створення похідних творів, видалення, поширення цих матеріалів або на включення їх до будь-якої іншої існуючої або такої, що може бути розроблена у майбутньому, форми, засобу, носія або технології, без обмеження по території;
– гарантує, що він (або інший власник прав на відповідні матеріали) не буде використовувати особисті авторскі права щодо цих матеріалів у відносинах з Сайтом.
– зобов’язується забезпечити повний захист (та повне відшкодування) від будь-якої відповідальності, включаючи відповідальність за шкоду або збитки, претензій, судових позовів, витрат, включаючи витрати на адвокатську (юридичну) допомогу, пов’язаних з явним або можливим порушенням ним цих Правил.
Пропонуючи матеріал для публікації, користувач погоджується з Правилами використання матеріалів.

Поширити?