Змінено порядок реалізації арештованого майна

Змінено порядок реалізації арештованого майна

Про це Міністерство юстиції України повідомило 1 вересня на своєму сайті. Згідно з повідомленням, зміни внесені наказом від 28.08.2020.

Суть внесених до Порядку реалізації арештованого майна змін полягає у визначенні нового адміністратора торгів. Ним стало ДП “Прозорро. Продажі”.

Наразі адміністратором торгів і самим торговельним майданчиком досі залишається система ДП “СЕТАМ”. Водночас, “Прозорро.Продажі” працює інакше. Вказане підприємство забезпечує функціонування і адміністрування системи, а покупці можуть реєструватися і брати участь на торгах через будь-який сайт підключений до системи “Прозорро.Продажі”.

На сайті Мін’юсту зазначають, що метою цих змін є підвищення прозорості процедури реалізації майна боржників, збільшення кількості учасників електронних торгів, зацікавлених в придбанні арештованого майна, що повинно привести до збільшення вартості такого майна і як наслідок збільшення надходжень до Державного бюджету.

Для приватних виконавців механізм передачі майна на реалізацію технічно не зміниться.

Вказані зміни почнуть діяти після здійснення технічної інтеграції системи СЕТАМ з ПрозорроюПродажі та розміщення на вебсайті Міністерства юстиції оголошення про початок реалізації арештованого майна в електронній торговій системі, адміністратором якої є державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ».

Поширити?