ПриватБанк арештовує рахунки приватних виконавців

ПриватБанк арештовує рахунки приватних виконавців

Про арешт свого рахунку сьогодні вранці дізнався приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Петро Барладін. Про це він написав в групі facebook.

Власним аналогічним досвідом поділився також приватний виконавець Атаджан Чулієв, якому ПриватБанк так само помилково заблокував рахунки.

Імовірно, причиною таких блокувань стала недбалість працівників банку, які отримуючи постанови про накладення арешту на кошти боржника, помилково зазначають боржником саме ініціатора арешту – приватного виконавця.

Цікавим є повідомлення, яке бачить клієнт у разі блокування його рахунку. З повідомлення стає відомо, що арешт накладено «згідно з постановою Барладін Петро Олександрович». Однак, клієнту банку не є очевидним ким є ця особа і де її шукати.

На запитання як дізнатися про суму заборгованості і хто є стягувачем, ПриватБанк відповідає: «Рекомендуємо Вам уточнити цю інформацію в Барладін Петро Олександрович». Таке повідомлення не містить жодної корисної інформації. Можливо, банку варто було би при опрацюванні постанов про арешт коштів вказувати не тільки ПІБ виконавця, а й зазначати «Приватний виконавець». Також, було би корисним дати клієнту посилання на реєстр приватних виконавців і реєстр боржників.

Водночас, зазначається, що такі свої помилки ПриватБанк виправляє досить оперативно.

Поширити?