Адвокат у виконавчому провадженні

Адвокат у виконавчому провадженні

Місяць тому Інтернет-проект “Приватні виконавці” оголосив про початок реєстрації на семінар “Приватне провадження. Адвокат + Виконавець”, що відбудеться 05 квітня 2019 року в місті Києві на Майдані Незалежності.

Реєстрація: https://2event.com/ru/events/1622613

Захід присвячений суто ПРАКТИЧНОМУ аспекту виконавчого провадження і взаємодії приватних виконавців з адвокатами у процесі примусового виконання рішень. Жодної теорії – тільки практика, що стане в нагоді адвокатам та юрисконсультам!

 

 

До участі в заході запрошені також заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана ГЛУЩЕНКО а також один з авторів реформи народний депутат України Руслан СИДОРОВИЧ.

Про особливості здійснення виконавчого провадження приватними виконавцями, категорії та обмеження, територія здійснення виконавчих дій розповість приватний виконавець Олександр КУЗЬ.

Приватний виконавець Назар ПАВЛЮК поділиться власним досвідом протистояння з “тітушками”, протидії з боку правоохоронців та про те, як на практиці приватний виконавець забезпечує фактичне виконання рішення попри тиск і супротив сторін та учасників виконавчого провадження.

Коли майно боржника знаходиться в різних регіонах України та як здійснити його опис та арешт у найкоротші строки, що гарантує успішність виконання судового рішення – поділиться власним досвідом приватний виконавець Анатолій ТЕЛЯВСЬКИЙ.

Закон України “Про виконавче провадження” дає право як державному так і приватному виконавцю на здійснення примусового входження до приміщень боржника. Але чи все так просто на практиці? Як насправді відбувається примусове входження та хто його забезпечує – виконавець, стягувач чи залучені суб’єкти господарювання? Про таку практику розкаже приватний виконавець Іван КРЕГУЛ.

Катерина КАРАЩУК поділиться унікальним досвідом жорсткого протистояння боржника і стягувача, в якому виконавцю довелось застосовувати чи не всі можливі заходи, спрямовані на виконання рішення суду.

Звернення стягнення на майно боржника, що знаходиться в іпотеці у третіх осіб – можливе. Як та чому – розкаже приватний виконавець Дмитро ГНЕННИЙ.

Чи діє норма про притягнення керівника юридичної особи-боржника до кримінальної відповідальності? Як це відбувається на практиці? Про власний успішний досвід почуєте від приватного виконавця Андрія АВТОРГОВА.

 

Більше інформації про захід: http://event.pv.net.ua/
та на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/events/301294723859398/

Реєстрація: https://2event.com/ru/events/1622613

Поширити?