АПВУ ухвалила резолюцію щодо каральної практики ДКПВ

АПВУ ухвалила резолюцію щодо каральної практики ДКПВ

Дисциплінарна комісія приватних виконавців України, яка діє при Міністерстві юстиції України продовжує каральну практику відносно приватних виконавців.

Як відомо, понад 80% “вироків” ДКПВ, приватні виконавці успішно оскаржують в судових інстанціях. Проте, непоправних втрат продовжує зазнавати інститут приватного виконання.

З цього приводу 16 грудня відбулось засідання Ради приватних виконавців України, на якому було прийнято Резолюцію із засудженням практики полювання на “незручних” виконавців.

У своєї Резолюції, Рада приватних виконавців України вказує на неприпустимість створення відомчого тиску на спільноту та обмеження конституційного права на професію


Увесь дисциплінарний процес, починаючи від розгляду скарг та звернень учасників виконавчого провадження і до прийняття рішення про притягнення приватного виконавця до відповідальності, носить переважно каральний характер, який спрямований на перетворення професії приватного виконавця на «ручний» і контрольований правовий інститут, що є неприпустимим для демократичної правової держави. – ідеться в Резолюції.

Окремо виконавці звернули увагу на приховування результатів роботи Дисциплінарної комісії та відсутність наведення мотивів прийняття рішень.

З повним текстом резолюції можна ознайомитися на сайті АПВУ за посиланням.

Поширити?