На шляху до міжнародного співтовариства судових виконавців

На шляху до міжнародного співтовариства судових виконавців

З 1 по 4 травня 2018 року в столиці Таїланду місті Бангкок відбудеться 23-й Міжнародний конгрес судових виконавців. Окрім звіту організатора конгресу Міжнародного союзу судових виконавців про свою діяльність для учасників заходу буде проведено ряд семінарів, зокрема щодо гарантій захисту інформації, відповідальності суб’єктів ефективного управління та забезпечення правосуддя цифровими інструментами.

Той неоціненний досвід, який можна отримати від участі у цій неурядовій організації, вже не вперше стає об’єктом уваги української сторони. Так, питання участі України в діяльності Міжнародного союзу судових виконавців обговорювались з її Генеральним секретарем Матьє Шардоном ще у червні 2017 року.

Наразі, за ініціативи організації вже розроблено проект Угоди про співробітництво. Її підписання надасть правові основи для приєднання України до Міжнародного союзу судових виконавців та дозволить тісно співпрацювати у науковому, професійному та комунікаційному напрямках, брати участь у міжнародних заходах та обмінах.

Як зазначив сьогодні на своїй сторінці заступник Міністра юстиції України Сергій Шкляр, у продовження зазначених домовленостей вже підписано Меморандум про співпрацю між Мін’юстом та Міжнародним союзом судових виконавців в особі його Президента Франсуази Андріус.

Тож можна сподіватись, що найближчим часом перед Україною відкриються двері до міжнародного співтовариства судових виконавців.

Поширити?