Перетин кордону боржником

Перетин кордону боржником

Можливості приватного виконавця розширюються та вдосконалюються. Від сьогодні в реєстри приватного виконавця інтегровано додаткову функцію – можливість оперативного отримання інформації про перетин боржником кордону України.

Відтепер приватний виконавець формує електронний запит до Державної прикордонної служби України – натисканням однієї кнопки в програмі виконавця. Відповідь з інформацією про перетин боржником кордону надходить протягом лічених годин до приватного виконавця. Така інформаціє дозволить приватному виконавцю оперативно вчиняти виконавчі дії та ефективно та результативно реагувати на дії невідповідальних та недобросовісних боржників.

Також в процесі розробки залишаються взаємодія реєстру приватних виконавців з органами МВС (на предмет отримання електронної інформації про рухоме майно боржника), з органами ДФС (на предмет отримання інформації по рахункам фізичних осіб) та інші вдосконалення з метою розвитку інституту приватних виконавців і підвищення відсотку виконання рішень в Україні.

Рішення суду має бути виконано!

Матеріал зі сторінки приватного виконавця Дмитра Гненного.

Поширити?